2017.12.08-21 Jesienno-zimowe inspiracje dla SENIORA – Wystawa prac

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach projektu “Jesienno-zimowe inspiracje dla Seniora” będącego inicjatywą Stowarzyszenia Sport-Art., lubińscy seniorzy mieli wyjątkową okazję skorzystać z interdyscyplinarnej oferty różnorodnych aktywności w formie warsztatów. Projekt kierowany był do osób chcących aktywnie spędzić czas wolny w gronie osób które łączy wspólna pasja do działań twórczych. Finansowany przez Gminę Miejską Lubin.

 

Poczynając od września tego roku, na zajęciach odbywających się w Pracowni Działań Twórczych Ośrodka Kultury “Wzgórze Zamkowe” można było poznać tajniki mozaiki szklanej, florystyki, powertexu i scrapbookingu. Jesienne wianki, anioły z tkanin i papieru, stroiki bożonarodzeniowe oraz kartki świąteczne to tylko niektóre z prac które tworzyli uczestnicy zajęć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każda z powstałych prac była czasochłonnym przedsięwzięciem, ale efekt końcowy za każdym razem był niesamowity.

 

Wszystkich zainteresowanych efektami pracy lubińskich Seniorów zapraszamy na wernisaż wystawy zwieńczającą ten projekt –  8 grudnia o godzinie 17:00 w Galerii Zamkowej po raz pierwszy będzie można zobaczyć prace a także poznać ich autorów. Wstęp na wystawę jest bezpłatny, a będzie ona dostępna od 9 do 21 grudnia w godzinach otwarcia Galerii Zamkowej.

Koordynator projektu: Małgorzata Biadala

Zapraszamy serdecznie!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *