2018.06-08 Piątkowe Granie 2018

 

Koncertowe letnie piątki

Już 29 czerwca rusza 8. edycja Piątkowego Grania. W tegorocznym konkursie o głosy publiczności rywalizować będzie dziewięć zespołów z Lubina i Dolnego Śląska. Zapowiada się duża dawka ciekawej i różnorodnej muzyki.

Impreza pod nazwą „Piątkowe Granie – Wakacyjna Scena Prezentacji Muzycznych” już na stałe zapisała się w kalendarzu lubińskich imprez kulturalnych. Cykliczne letnie koncerty cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród muzyków, jak i publiczności. Dla artystów, zwłaszcza tych, którzy od niedawna pokazują się na lokalnej scenie, koncerty w ramach imprezy dobrze już znanej w mieście i okolicach, są okazją do pokazania się szerszemu gronu słuchaczy. Jest też świetnym sprawdzianem, bo publiczność wybiera grupę, która najbardziej przypadła jej do gustu. Zespół, który zdobędzie najwięcej pozytywnych głosów, wygrywa kolejny koncert na zakończenie plenerowego sezonu muzycznego lub podczas festiwalu muzycznego organizowanego w Lubinie.

Koncerty będą się odbywać w piątki od godz. 20 w Gospodzie Zamkowej w Lubinie. Wstęp bezpłatny.

Organizatorem konkursu dla zespołów muzycznych Piątkowe Granie – Wakacyjna Scena Prezentacji Muzycznych jest Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe w Lubinie.

regulamin PIĄTKOWE GRANIE 2018

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *