2018.09-12 Jesienno-zimowe inspiracje dla Seniora. II edycja

 

Jesienno-zimowe inspiracje dla Seniora” – 2. edycja

W ramach projektu „Jesienno-zimowe inspiracje dla Seniora” będącego inicjatywą Stowarzyszenia Sport-Art., lubińscy seniorzy mieli wyjątkową okazję skorzystać z interdyscyplinarnej oferty różnorodnych aktywności w formie warsztatów. Projekt kierowany do osób chcących aktywnie spędzić czas wolny w gronie ludzi, których łączy wspólna pasja do działań twórczych finansowany był przez Starostwo Powiatowe w Lubinie.

Poczynając od września tego roku, na zajęciach odbywających się w Pracowni Działań Twórczych Ośrodka Kultury „Wzgórze Zamkowe” można było poznać techniki witrażu, kształtowania filcu, wyplatania wikliny papierowej i tworzenia świec. Jedyne w swoim rodzaju niepowtarzalne kosze, naturalne mydełka

o różnych, ciekawych kształtach, stroiki bożonarodzeniowe oraz różnobarwne świeczki i świeczniki, to tylko niektóre z prac zrealizowane przez uczestników zajęć pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Każda z powstałych prac była czasochłonnym przedsięwzięciem, ale efekt końcowy za każdym razem był niesamowity.

Wszystkich zainteresowanych efektami pracy lubińskich Seniorów zapraszamy na wernisaż wystawy, która jest podsumowaniem projektu.

Projekt dofinansowano ze środków Lubińskiego Starostwa Powiatowego.

Wernisaż prac uczestników warsztatów odbędzie się 14.12.2018 r., o godz. 17:00 w Galerii Zamkowej, ul. Mikołaja Pruzi 7 i 9, 59-300 Lubin.

Wystawę można oglądać do 28.12.2018 r. w Galerii Zamkowej, w godzinach otwarcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *