2018.08-06 Piątkowe Granie 2019 – wakacyjna scena prezentacji muzycznych

 

W ostatni piątek czerwca ruszy 9. edycja dobrze znanego mieszkańcom Lubina cyklu koncertów pod nazwą Piątkowe Granie 2019 – wakacyjna scena prezentacji muzycznych.

Już od najbliższego poniedziałku (18 marca) zespoły i wokaliści mogą nadsyłać zgłoszenia by wystąpić na scenie przy Wzgórzu Zamkowym. Uczestnikami Konkursu mogą być zespoły z terenu Lubina oraz Dolnego Śląska, które w wyznaczonym terminie zgłoszą chęć udziału w konkursie, a zarazem zagrania koncertu w ramach cyklu „Piątkowe Granie”. Jeden zespół może zagrać jeden koncert w danej edycji Konkursu.

Koncerty będą się odbywać w ostatni piątek czerwca i każdy piątek lipca i sierpnia – łącznie 10 koncertów. O tym który zespół wygra zadecyduje publiczność. Zeszłorocznym zwycięzcą był zespół TAMP który wystąpi podczas tegorocznych Dni Lubina.

W tym roku przyjmowane będą wyłącznie zgłoszenia mailowe, nadesłane pod adres: piatkowegranie@gmail.com w terminie od 18 do 29 marca. O zakwalifikowaniu się do konkursu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lista zakwalifikowanych zespołów będzie opublikowana 5 kwietnia.

Organizator wprowadził w tym roku kilka ważnych zmian organizacyjnych. Regulamin konkursu i wszelkie niezbędne informacje dostępne są poniżej.

Organizatorem Konkursu dla Zespołów Muzycznych „Piątkowe Granie – Wakacyjna Scena Prezentacji Muzycznych” jest Stowarzyszenie Sport-ART.

Partnerzy: Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe, Muzeum Historyczne w Lubinie, Stowarzyszenie „Lubin i Okolice”

REGULAMIN KONKURSU I FORMULARZ ZGODY NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU:

klauzula

Regulamin PG2019

Zgoda na wykorzystanie wizerunku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *