2019.05.03 III. Przegląd Zespołów Folklorystycznych

 

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych, które odbędą się w dniu 3 maja 2019 r. na lubińskich błoniach podczas VII. edycji Lubińskiego Festiwalu Kwiatów i Roślin. 

Do udziału zapraszamy działające na terenie powiatu lubińskiego: zespoły folklorystyczne, ludowe, folkowe zespoły śpiewacze, kapele bez ograniczeń wiekowych z terenu powiatu lubińskiego.

Celem przeglądu jest zaprezentowanie dorobku artystycznego Seniorów i ludzi młodego pokolenia. Stwarza możliwości konfrontacji twórczości artystycznej, pielęgnowanie tradycji ludowych i działalności zespołów artystycznych, folklorystycznych oraz oddziaływanie na szersze kręgi społeczne poprzez upowszechnianie właściwych wzorców aktywnego spędzania wolnego czasu.

 Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem przeglądu i zgłoszenia swojego udziału w przeglądach do dnia 8 kwietnia 2019 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa, specyfiki zespołów mogących wziąć udział w przeglądzie oraz kartę zgłoszeniową mogą Państwo pobrać poniżej:

REGULAMIN – Przegląd Zespołów Folklorystycznych 2019

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *