Piątkowe Granie 2016 - harmonogram

plakat-PG2016-harmonogram-net

REGULAMIN - Piątkowe Granie 2016

REGULAMIN KONKURSU DLA ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH

Piątkowe Granie – Wakacyjna Scena Prezentacji Muzycznych”

Pobierz REGULAMIN (pdf)

I. ORGANIZATOR

Organizatorem Konkursu dla Zespołów Muzycznych „Piątkowe Granie – Wakacyjna Scena Prezentacji Muzycznych” jest Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” w Lubinie z siedzibą przy ul. Mikołaja Pruzi 7 i 9, 59-300 Lubin.

 

II. CEL KONKURSU

Celem Konkursu jest wybranie zespołu, który wystąpi podczas 2. edycji Winter Rock in Lubin w lutym 2017 r. Zespół wybrany zostanie poprzez głosowanie publiczności, jakie odbędzie się każdorazowo podczas wszystkich koncertów z cyklu Piątkowe Granie w lipcu i sierpniu 2016 r.

 

III. UCZESTNICY

Uczestnikami Konkursu mogą być zespoły z terenu Lubina oraz Dolnego Śląska, które w wyznaczonym terminie zgłoszą chęć udziału w konkursie, a zarazem zagrania koncertu w ramach cyklu „Piątkowe Granie”. Jeden zespół może zagrać jeden koncert w danej edycji Konkursu. Szczegóły koncertów określa punkt VI niniejszego Regulaminu. O zakwalifikowaniu się do Konkursu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w Konkursie jest dobrowolny.

 

IV. TERMINARZ KONKURSU

Nabór zgłoszeń:

1 maja – 10 czerwca 2016 r. (lub do wyczerpania terminów koncertów)

 

Ogłoszenie listy zespołów:

14 czerwca 2016 r.

 

Terminy koncertów:

1, 8, 15, 22, 29 lipca; 5, 12, 19, 26 sierpnia 2016 r. (9 koncertów)

 

Ogłoszenie wyników:

29 sierpnia 2016 r.

 

Winter Rock in Lubin 2017

luty 2017 – koncert zwycięskiego zespołu

 

 

V. PRZYSTĄPIENIE DO KONKURSU

1. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zgłoszenie chęci uczestnictwa mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub osobiście w siedzibie Organizatora w terminie 1 maja-10 czerwca 2016 r. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę zespołu, rodzimą lokalizację, osobę kontaktową, numer telefonu do osoby kontaktowej (przedstawiciela zespołu) oraz wybrany z dostępnych termin, w którym zespół chciałby zagrać.

2. O zakwalifikowaniu się do Konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.

3. W przypadku podania zbieżnych terminów - termin koncertu będzie ustalany indywidualnie przez koordynatora cyklu z przedstawicielem zespołu.

4. Po zakwalifikowaniu się do Konkursu i ustaleniu terminu koncertu podpisana zostanie umowa pomiędzy Organizatorem a zespołem określająca szczegółowe warunki koncertu.

 

VI. SZCZEGÓŁY KONCERTÓW

Podczas wszystkich koncertów z cyklu „Piątkowe Granie” obowiązują następujące zasady:

1. MIEJSCE: koncerty odbywają się na scenie plenerowej usytuowanej przy Wzgórzu Zamkowym, w bezpośrednim sąsiedztwie tarasu restauracji „Gospoda Zamkowa” w Lubinie.

2. CZAS WYSTĘPU: koncerty rozpoczynają się o godz. 20.00 i trwają nie dłużej niż do godz. 22.00; łączny czas grania musi wynosić nie krócej niż 60 minut. Zespół może robić przerwy (maks. 2) podczas koncertu, jednak nie dłuższe niż 15 minut.

3. SCENA, OBSŁUGA TECHNICZNA, NAGŁOŚNIENIE, DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA: po stronie Organizatora.

4. STAWKA: stawka za koncert jest stała i wynosi 500 zł netto/zespół.

5. UMOWA: spisanie umowy następuje po zakwalifikowaniu się zespołu do Konkursu. Podczas każdego koncertu obecny jest przedstawiciel Organizatora, którego zadaniem jest przekazanie umowy przedstawicielowi zespołu oraz wynagrodzenia za koncert po jego zakończeniu. Umowa określa także wszystkie szczegóły koncertów.

 

VII. GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI

Głosowanie publiczności odbywa się w trakcie koncertu. Przedstawiciel Organizatora wręcza kolejno osobiście każdej osobie pośród publiczności kartę do głosowania zawierającą pytanie: „Czy podobał Ci się dzisiejszy koncert?”. Głosujący odpowiada TAK lub NIE oraz wpisuje nazwę zespołu.

 

VIII. WYGRANA W KONKURSIE I NAGRODA

1. Konkurs wygrywa zespół, który zdobędzie najwięcej pozytywnych głosów publiczności.

2. Nagrodą dla zwycięskiego zespołu jest koncert podczas Winter Rock in Lubin w lutym 2017 r.

3. Stawka za koncert zwycięskiego zespołu podczas Winter Rock in Lubin 2017 wynosi: 2.000 zł netto.

 

IX. OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

Zgłaszając się do Konkursu zespół oświadcza, że:

1. Posiada umiejętności i doświadczenie oraz przygotowany materiał muzyczny niezbędny do zrealizowania koncertu.

2. Akceptuje Regulamin Konkursu oraz wszystkie warunki udziału w Konkursie.

3. Wyraża zgodę na publikowanie przez Organizatora zdjęć z koncertu.

4. Weźmie czynny udział w promocji koncertu poprzez rozpowszechnienie plakatów i ulotek otrzymanych od Organizatora oraz informacji o koncercie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

5. Jest wskazane i mile widziane przez Organizatora, aby uczestnicy Konkursu spełnili następujące warunki: polubienie strony Wzgórze Zamkowe w serwisie Facebook (adres: facebook.com/WzgorzeZamkowe) oraz śledzenie profilu Organizatora na Instagramie (adres: instagram.com/wzgorzelubin).

 

X. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin Konkursu oraz wszystkie informacje na temat koncertów z cyklu Piątkowe Granie dostępne są w siedzibie Organizatora oraz na stronie wzgorzezamkowe.pl.

2. Uczestnik Konkursu poprzez swój udział wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z realizacją Konkursu. Administratorem danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) jest Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” w Lubinie z siedzibą przy ul. Mikołaja Pruzi 7 i 9. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia Konkursu, w tym wykonania zobowiązań Organizatora wobec Uczestników. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymania nagrody w Konkursie.

3. Wszelkie pytania i wątpliwości związane z Konkursem lub Regulaminem prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Piątkowe Granie 2016 - zapraszamy!

plakat-PG2016-ogolny net

 

 

 

 

Piątkowe Granie 2016

Piątkowe Granie 2016 - wakacyjna scena prezentacji muzycznych

KONKURS DLA ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH


W tegorocznym cyklu odbędzie się 9 koncertów (w każdy piątek lipca i sierpnia). Wydarzenie ma charakter konkursowy - publiczność wybierze najlepszy zespół, a zwycięzcy zagrają podczad Winter Rock in Lubin 2017.

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN OPUBLIKOWANY ZOSTANIE 1 MAJA 2016 NA STRONIE WZGORZEZAMKOWE.PL.

1 MAJA ROZPOCZNIE SIĘ TAKŻE MAILOWY NABÓR ZGŁOSZEŃ. 
O ZAKWALIFIKOWANIU SIĘ DO KONKURSU DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ ORAZ SPEŁNIENIE WARUNKÓW REGULAMINU.

Szczegóły wkrótce!


 

Podkategorie