Piątkowe Granie

Piątkowe Granie – wakacyjna scena prezentacji muzycznych to propozycja dla lokalnych zespołów muzycznych oraz mieszkańców Lubina i okolic, którzy w każdy piątek wakacji mogą wziąć bezpłatny udział w zróżnicowanych prezentacjach muzycznych.

Koncerty mają charakter konkursowy – każdorazowo zbierane są głosy publiczności, a zespół, który zdobędzie najwięcej pozytywnych głosów wygrywa kolejny koncert na zakończenie plenerowego sezonu muzycznego lub podczas festiwalu muzycznego organizowanego w Lubinie. W roku 2017 odbędzie się już siódma edycja wydarzenia, które cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród muzyków, jaki słuchaczy.

Organizatorem Konkursu dla Zespołów Muzycznych „Piątkowe Granie – Wakacyjna Scena Prezentacji Muzycznych” jest Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” w Lubinie. Uczestnikami Konkursu mogą być zespoły z terenu Lubina oraz Dolnego Śląska, które w wyznaczonym terminie zgłoszą chęć udziału w konkursie, a zarazem zagrania koncertu w ramach cyklu „Piątkowe Granie”. Jeden zespół może zagrać jeden koncert w danej edycji Konkursu.

Nabór zgłoszeń: 15 maja – 9 czerwca 2017 r. (lub do wyczerpania terminów koncertów)
Szczegóły w regulaminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *