VI Lubińskie Biennale Sztuki

VI Lubińskie Biennale Sztuki
wystawa konkursowa
VI/VII 2017 r.
Galeria Zamkowa

Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” zaprasza artystów plastyków oraz studentów kierunków artystycznych do udziału w VI edycji Lubińskiego Biennale Sztuki.

Biennale jest środowiskową wystawą o konkursowym charakterze, przeznaczoną dla artystów plastyków związanych z miastem Lubinem i Ziemią Lubińską. Założeniem Lubińskiego Biennale Sztuki jest możliwość publicznego zaprezentowania aktualnych dokonań lokalnych artystów plastyków oraz stworzenie artystycznej kroniki, dającej świadectwo oddziaływania czasu i miejsca na charakter dzieła sztuki. Pierwszy przegląd, o podtytule „Genius loci”, zrealizowany został we wrześniu 2003 roku w Galerii Jadwiga, kolejne odsłony prezentacji lokalnych artystów plastyków miały już miejsce w Galerii Zamkowej.
Na prace plastyczne, kartę zgłoszenia i artystyczną notę biograficzną oczekujemy w Ośrodku do dnia 12 czerwca br. Regulamin oraz niezbędne załączniki do pobrania na stronie oraz w sekretariacie Ośrodka. Wystawę podsumowującą przedsięwzięcie zaprezentujemy w Galerii Zamkowej na przełomie czerwca i lipca br. Artystów plastyków zapraszamy do udziału!

Załączniki:

VI_karta_zgloszenia

VI_nota_biobraficzna

VI_regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *