CICHOCIEMNI - wystawa historyczna w Galerii Zamkwej

plakat cichociemni plakat net

Wystawa fotografii w Galerii Medicus

warsztaty na wzgorzu


 

Warsztaty na Wzgórzu - wystawa fotografii

W Galerii prezentowana jest aktualnie wystawa składająca się z czternastu plansz przedstawiających dokumentację fotograficzną warsztatów plastycznych, które odbyły się w roku szkolnym 2013/2014 w Pracowni Działań Twórczych Artpunkt w Lubinie.

W Pracowni organizowanych jest stale wiele warsztatów plastycznych podzielonych na kilka cykli. Cykl Akademia Rzemiosła Artystycznego przeznaczony jest dla uczestników dorosłych, cykl Artystyczne Abecadło dla grup zorganizowanych ze szkół i przedszkoli, a Wyspa Sztuki dla uczestników indywidualnych w wieku szkolnym. W Pracowni odbywają się regularnie również zajęcia plastyczne w ramach Uniwersytetu Senioralnego. Pełny program warsztatów dostępny jest na stronie Ośrodka.


 

"Tulipany" - wystawa fotografii

Zima to czas uśpienia przyrody i oczekiwania na wiosenne przebudzenie. To również okres, w którym otaczająca nas przestrzeń jest uboga w kolory, a w przyrodzie dominuje szarość, biel i kolory ziemi. Aby urozmaicić ten zimowy pejzaż przedstawiamy wystawę fotografii prezentujących wiosenne kwiaty - tulipany, bardzo lubiane przez wiele osób, charakteryzujące się ogromną różnorodnością kolorów i kształtów.

Wystawa składa się z 15 fotografii prezentujących różnokolorowe tulipany.


 

„Ogród kolorów” - wystawa fotografii w Galerii Ośrodka Alzheimerowskiego w Ścinawie

01

 

Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe” w Lubinie

prezentuje wystawę fotografii pt.: „Ogród Kolorów”.

 

Wystawę zobaczyć można w nowym punkcie ekspozycyjnym Ośrodka Kultury „Wzgórze Zamkowe” - w Galerii Ośrodka Alzheimerowskiego w Ścinawie,

ul. Jana Pawła II 12, 59-330 Ścinawa.

 


 

Podkategorie